زمان خبر: سه‌شنبه 3 خرداد 1401

استخدام پلیس راهنمایی و رانندگیارگان های نظامی سراسر کشور از جمله نیروی نیروی انتظامی، شرایط خاصی در پذیرش نیروی انسانی داشته و استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی نیز از این قاعده مستثنی نیست. استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی در سال 1401 نیز از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه انجام می شود. اطلاعات مربوط به زمان و نحوه استخدام داوطلبان از طریق مراکز اصلی راهنمایی و رانندگی هر استان اطلاع رسانی می شود.

از آنجا که اطلاع از زمان و نحوه استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی برای انجام ثبت نام به موقع داوطلبان ضروری است، در این مقاله زمان استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی 1401، شرایط و نحوه استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی ۱۴۰۱، رشته های لازم برای استخدام و اعلام نتایج استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی و همچنین مشاوره استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی 1401 به طور کامل توضیح داده شده است.


زمان استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی ۱۴۰۱

 

استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی 1401 برای داوطلبان واجد شرایط استخدام، از طریق فراخوانی توسط دفاتر اصلی راهنمایی و رانندگی هر استان انجام شده، بنابراین نمی توان زمان مشخصی را برای استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی ۱۴۰۱ تعیین کرد.

 

استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی در هر زمانی که نیروی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا نیاز به استخدام نیروی انسانی جدید دارد، در هر استان و شهر انجام شده و زمان مشخصی برای این استخدام تعیین نشده است. داوطلبان برای اطلاع از زمان استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی 1401، می توانند به مرکز اصلی راهنمایی و رانندگی شهر و استان خود مراجعه نمایند. در صورت ایجاد تغییر در زمان استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی ۱۴۰۱، زمان جدید استخدام در این مقاله قرار داده می شود.

 

زمان استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی 1401 به محض اعلام در این مقاله اطلاع رسانی می شود.

 

سامانه پلیس راهنمایی و رانندگی

 

اطلاعیه های مختلف پلیس راهنمایی و رانندگی بر روی سایت پلیس راهور به نشانی rahvar120.ir منتشر شده و افرادی که به دنبال کسب اطلاعات مرتبط با پلیس راهنمایی رانندگی هستند می توانند با مراجعه به این سایت، اطلاعیه های مربوطه رامطالعه نمایند.

 

همچنین سایت راهور به منظور ارائه خدمات الکترونیکی و غیر حضوری به مردم ایجاد شده است. با این وجود، داوطلبان استخدام پلیس راهنمایی رانندگی 1401، باید پس از اعلام فراخوان، به صورت حضوری به دفاتر پلیس راهنمایی رانندگی مراجعه کرده و ثبت نام خود را به صورت حضوری انجام دهند.

 

با توجه به عدم انتشار اطلاعیه مبنی بر زمان استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی ۱۴۰۱، در صورت انتشار اطلاعیه و مشخص شدن جزئیات ثبت نام این استخدام، زمان دقیق استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی 1401 در این مقاله به روزرسانی شده و همچنین در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی می شود.

 شرایط استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی ۱۴۰۱

 

شرایط عمومی استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی 1401

 

شرایط عمومی استخدام نیروهای نظامی مختلف از جمله استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی معمولا مشترک و یکسان است. مواردی از شرایط عمومی استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی ۱۴۰۱ در ادامه توضیح داده شده است.

 

دارا بودن تابعیت ایرانی

 

اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیان مورد قبول در قانون اساسی کشور

 

پذیرش قانون اساسی کشور

 

عدم اعتیاد به مواد مخدر و عدم سو پیشینه

 

اعتقاد و‌ التزام‌ عملی به‌ ولایت مطلقه ‌‌فقیه

 

پذیرش فقط برای داوطلبان مرد مجرد

 

عدم سابقه عضویت یا هواداری از احزاب و گروه های غیر اسلامی و غیر قانونی

 

داشتن سلامت جسمانی و روانی لازم

 

در صورت ایجاد هرگونه تغییر در شرایط عمومی استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی ۱۴۰۱ یا اضافه شدن هر شرط جدیدی، این مقاله به روزرسانی شده و همچنین در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی می شود.

 

شرایط اختصاصی استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی 1401

 

شرایط اختصاصی استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی 1401، از طریق اطلاعیه ها و فراخوان های استخدامی پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی کشور به داوطلبان اطلاع رسانی می شود.

 

 

عدم تعهد خدمت به سایر ارگان های نظامی و غیر نظامی

 

دارا بودن شرایط سنی لازم

 

داشتن معدل و مدرک تحصیلی لازم

 

موفقیت در مراحل آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی آزمون استخدامی پلیس راهنمایی و رانندگی

 

در صورت ایجاد هرگونه تغییر در شرایط اختصاصی استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی ۱۴۰۱ یا اضافه شدن هر شرط جدیدی، این مقاله به روزرسانی شده و همچنین در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی می شود.

 

داوطلبان استخدام در نیروی سپاه پاسداران، با مطالعه مقاله زیر می توانند از جزئیات و زمان استخدام رشته های مختلف در سپاه مطلع شوند.

 نحوه استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی ۱۴۰۱

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران هر سال از جمله سال ۱۴۰۱ نسبت به پذیرش نیروهای متخصص و متعهد در رشته های شغلی مختلف از طریق برگزاری آزمون ها و مصاحبه های تخصصی، اقدام می نماید. داوطلبانی که مایل به اشتغال در پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی هستند باید در زمان مقرر نسبت به ثبت نام در فراخوان های استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی 1401 اقدام نمایند.

 

 

در پذیرش و استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی کشور، متقاضیان استخدام در پلیس راهنمایی و رانندگی 1401 باید منتظر انتشار اطلاعیه ثبت نام بوده تا در مهلت تعیین شده به مرکز راهنمایی و رانندگی مورد نظر مراجعه نموده یا به صورت حضوری به دفتر اصلی پلیس راهنمایی و رانندگی شهر و استان خود مراجعه کرده و با کسب اطلاع از شرایط پذیرش داوطلبان و رشته های لازم برای استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی، نسبت به ثبت نام در فراخوان استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی ۱۴۰۱ اقدام نمایند.

 

برای کسب اطلاعات درباره جزئیات و نحوه استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی در سال 1401 داوطلبان باید اطلاعیه های پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی را با دقت پیگیری و مطالعه نموده و مراحل استخدام را طی کنند.

 

نحوه استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی 1401 به محض شروع ثبت نام در این مقاله قرار می گیرد.

 

با توجه به عدم شروع زمان استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی 1401، به محض شروع ثبت نام در استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی 1401، راهنمای نحوه ثبت نام در استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی در این مقاله قرار داده شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام هیوا اطلاع رسانی می شود. همچنین، در صورت ایجاد هرگونه تغییر در نحوه استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی ۱۴۰۱ نسبت به سال های گذشته، این مقاله به روزرسانی شده و همچنین در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام استخدام های هیوا اطلاع رسانی می شود.

 

مدارک لازم برای استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی

 

به منظور استخدام در پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، داوطلبان باید مدارکی را در زمان ثبت نام ارائه دهند. مدارک لازم برای استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی عبارتند از:

 

اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه

 

اصل و کپی کارت ملی

 

6 قطعه عکس سه در چهار

 

اصل و کپی مدارک تحصیلی

 

 

ممکن است مدارک دیگری مانند مدارک پزشکی، سوابق کاری و ... نیز در زمان ثبت نام از داوطلبان خواسته شود. در این صورت متقاضیان باید اطلاعیه های منتشر شده مراکز پلیس راهنمایی و رانندگی را پیگیری کنند. همچنین هرگونه تغییر در مدارک لازم برای استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی، در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

 


رشته های مورد نیاز استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی ۱۴۰۱

 

 

رشته های مورد نیاز استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی، بر اساس موقعیت های شغلی مورد نیاز این ارگان تعیین شده و در استان های مختلف کشور، این رشته ها و موقعیت های شغلی می تواند متفاوت باشد. به محض انتشار اطلاعیه استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی، رشته های لازم برای استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی 1401 و همچنین در صورت ایجاد هر گونه تغییر در این رشته ها نسب به سال های گذشته، این مقاله به روزرسانی شده و همچنین در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی می شود.

 

داوطلبانی که در سایر رشته ها تحصیل کردند، برای اطلاع از استخدام های بیشتر نیروی انتظامی می توانند به سایت استخدام این ارگان مراجعه نمایند. مطالعه مقاله زیر به متقاضیان کمک کرده تا از آدرس و سایر جزئیات سایت استخدام مطلع شوند.

 

 

اعلام نتایج استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی ۱۴۰۱

 

 

گزینش نهایی از میان داوطلبانی صورت می گیرد که در مصاحبه موفق عمل کرده و مدارک لازم برای استخدام را به درستی ارائه کرده اند. همچنین در گزینش نهایی داوطلبان در استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی 1401، بررسی های پزشکی و سلامت روحی و جسمی افراد نیز در نظر گرفته می شود.

 

متقاضیان برای اطلاع از نتایج اولیه و نهایی استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی، باید منتظر انتشار اطلاعیه مراکز پلیس راهنمایی و رانندگی شهر خود مانده و در صورت انتشار اطلاعیه، با مراجعه به مرکز مورد نظر و با در اختیار داشتن اطلاعات داوطلبی آزمون، نتایج خود را مشاهده نمایند.

 

زمان اعلام نتایج استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی ۱۴۰۱ در این مقاله اطلاع رسانی می شود.

 

با توجه به عدم انتشار اطلاعیه پلیس راهنمایی و رانندگی در خصوص استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی 1401، در صورت ایجاد هر گونه تغییر در زمان و نحوه اعلام نتایج استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی ۱۴۰۱، این مقاله به روزرسانی شده و همچنین در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی می شود.

 

داوطلبانی که در اعلام نتایج استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی پذیرفته نشدند، می توانند برای استخدام در دانشگاه افسری امام حسین اقدام نمایند. مطالعه مقاله زیر به کسب اطلاعات درباره استخدام دانشگاه افسری سپاه کمک می نماید.

 

 

مشاوره استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی ۱۴۰۱

 

پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران وظیفه رصد و برقراری نظم ترافیکی شهرها و استان های کشور را بر عهده دارد. پلیس راهنمایی و رانندگی در سال های اخیر از طریق آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی اقدام به جذب نیروی دانش آموخته و افسران متخصص و متعهد می نماید.

 

متقاضیان استخدام در پلیس راهنمایی و رانندگی کشور، باید واجد شرایط استخدام در رشته های شغلی مختلف پلیس راهنمایی و رانندگی باشند. شرایط استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی هر سال در فرخوان های این ارگان نظامی کشور اعلام می شود.

 

برای اطلاع از زمان دقیق استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی و همچنین شرایط و نحوه استخدام، داوطلبان باید اطلاعیه های منتشر شده مراکز پلیس راهنمایی و رانندگی شهرها و استان های مختلف را با دقت پیگیری و مطالعه نمایند.

 

داوطلبان استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی 1401 باید با ارائه مدارک لازم برای ثبت نام در فراخوان های استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی، مراحل ثبت نام در این ارگان را طی نمایند.

 

ثبت نام در استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی همه ساله انجام نشده و تنها بر حسب نیاز پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به استخدام نیروهای جدید، این ارگان اقدام به انتشار اطلاعیه و فراخوان جذب و پذیرش و ثبت نام نیروی جدید می نماید.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی 1401 و همچنین در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام درباره آن، با سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا تماس بگیرید. کارشناسان سامانه مشاوره هیوا اطلاعات کاملی در این زمینه را در اختیار شما قرار می دهند. همچنین می توانید با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام هیوا از آخرین اخبار در این زمینه مطلع شوید.سوالات متداول


1- ✔️زمان استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی چه تاریخی است؟

✔️زمان استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی بسته به نیاز نیروی پلیس راهنمایی و رانندگی در فراخوان های این ارگان اعلام شده که در این مقاله زمان استخدام توضیح داده شده است.2- ✔️ شرایط استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی چیست؟

✔️ شرایط استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی از جمله شرایط سنی و فیزیکی داوطلبان در این مقاله به طور کامل توضیح داده شده است.3- ✔️ مدارک لازم برای استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی چیست؟

✔️ مدارک لازم برای استخدام پلیس راهنمایی و رانندگی از جمله کارت ملی، شناسنامه و ... در مقاله پیش رو به طور کامل توضیح داده شده است.


منبع: هیوا

اخبار مرتبط