زمان خبر: چهارشنبه 26 مرداد 1401

نقش موثر شرکت لوله‌ گستر اسفراین در رونق تولید و اشتغال

به گزارش روابط عمومی نیروی انسانی، مدیرعامل شرکت لوله گستر اسفراین در خراسان شمالی گفت: امسال تولید ۳۵ هزار تن محصول در این واحد صنعتی پیش بینی شده است که رقم قابل ملاحظه ای است.
مازیار زند با اشاره به اینکه پارسال میزان تولید در شرکت لوله گستر اسفراین ۳۰ هزار تن بود اظهار داشت: امسال میزان تولید در این شرکت پنج هزار تن افزایش می یابد.
وی خاطرنشان کرد: شرکت لوله گستر واقع در شهرستان اسفراین واحد صنعتی مهمی در خاورمیانه است و نقش موثری در رونق تولید و اشتغال این خطه از شمالشرق کشور ایفا می کند، ضمن اینکه میزان تولید این واحد صنعتی در این سال ها روند رو به رشدی داشته است.
مدیرعامل شرکت لوله گستر گفت: مواد اولیه مورد نیاز ما از ۲ واحد صنعتی فولاد کیمیای صبا و مجتمع صنعتی اسفراین تامین می شود و امسال برای تولید این حجم از لوله ۴۳ هزار تن شمش فولاد به عنوان ماده اولیه خریداری می شود.
وی عنوان کرد: تمامی مواد اولیه مورد نیاز این شرکت از داخل استان تامین می شود و نقش مهمی در تامین تجهیزات صنعت نفت ایفا می کند.
زند، قطعی برق در تابستان و گاز در زمستان را از دغدغه های این واحد صنعتی عنوان کرد و افزود: امسال به علت قطعی برق در برهه ای از زمان، تولید در این شرکت متوقف شد ولی امسال گام های موثری برای افزایش تولید برداشته شد. 

منبع: نیرو انسانی

اخبار مرتبط