آخرین اخبار استخدامی و آگهی های استخدامی

آذر 1401 - جدیدترین استخدام‌ها و آخرین اخبار استخدامی سازمان‌های دولتی، نیروهای مسلح، بانک‌های دولتی و خصوصی و شرکت‌های معتبر در سال 1401

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد؛ راه اندازی ۱۳ خانه خلاق در استان‌های کشور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ۱۳ خانه خلاق تحت عنوان گنج شاهد در استان‌های کشور ایجاد شده است و امیدواریم بتوانیم رویدادهای استارتاپی را نیز با کمک این خانه‌ها برگزار کنیم.
اعلام نتیجه آزمون وکالت حداکثر تا هفته اول بهمن ماه خبر ۱۹ آذر ۹۶ – اعلام نتیجه آزمون وکالت حداکثر تا هفته اول بهمن ماه خبرگزاری ایلنا : رییس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری از انتشار پاسخنامه آزمون وکالت ظرف ۲ روز آینده خبر داد. بهمن کشاورز ...
مدرک تحصیلی برای استخدام وزارت اطلاعات داوطلبانی که دارای مدرک تحصیلی برای استخدام وزارت اطلاعات 1401 می باشند، می توانند با در نظر گرفتن کلیه شرایط و ضوابط موجود برای استخدام در وزارت اطلاعات، به استخدام این وزارت خانه در بیایند و در نهایت در دانشگاه وزارت اطلاعات و در هر یک از رشته های تحصیلی مشغول به تحصیل شوند.
امیدواری برای جذب کامل فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد در آزمون دوم استخدامی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز پنجشنبه 3 آذرماه در نشست شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت استان قزوین، گفت: صدیق‌تر از خانواده شهدا نیستند لذا دیدار با خانواده شهدا باید در برنامه همه مدیران و شهرداران قرار بگیرد.
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور : استخدام هزار نخبه و  تایید ۱۰۰ مجوز استخدام در مشاغل اختصاصی ادارات استان هرمزگان معاون رییس‌جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص تقویت نیرو‌های متخصص در حوزه دریایی، گفت: بایستی برای نیروهایی که اکنون در رشته های مرتبط دریا متخصص هستند، ایجاد جذابیت کنیم که از ظرفیت‌شان استفاده شود، در تعامل با بنیاد ملی نخبگان نیز به دنبال جذب چنین نیروی هایی هستیم که تا پایان سال، یکهزار نفر از نخبگان شناسایی می‌شود که بخشی از این سهمیه برای سازمان بنادر کشور است.
اطلاعیه زمان برگزاری آزمون جدید استخدامی آموزش و پرورش خبر ۳ آذر ماه ۱۴۰۱ – به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مازندران، مدیر کل آموزش و پرورش مازندران گفت: بر اساس قانون تعیین تکلیف در مجلس شورای اسلامی، افرادی که با عنوان خرید خدمات، پیش دبستانی، نهضت سوادآموز...

استخدام با مدرک دیپلم

پنج‌شنبه 3 آذر 1401
استخدام با مدرک دیپلم استخدام با مدرک دیپلم موضوعی است که برای موفق شدن در آن می بایست با پیگیری اطلاعیه ها و اخبار مرتبط مثلا در سایت سنجش کشور به نشانی sanjesh.org در بازه های زمانی اعلام شده در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور ثبت نام کرده و در صورت داشتن شرایط، در مراکز مختلف اعم از وزارت آموزش و پرورش، رشته های افسری، نیروی انتظامی و ... مشغول به فعالیت شد.

سامانه کالینان

چهارشنبه 2 آذر 1401
سامانه کالینان سامانه تغذیه کالینان به منظور کمک به ارائه خدمات سریع واحد تغذیه دانشگاه های مختلف راه اندازی شده تا دانشجویان بتوانند با مراجعه به این سامانه اغذیه، وعده غذایی خود را در موعد مقرر رزرو و خرید نمایند. سایت غذا کالینان علاوه بر خرید و رزرو غذا امکانات دیگری مانند نحوه برخورداری از ژتون روزفروش، ژتون فراموشی و افزایش اعتبار را ارائه و آموزش می دهد.
پیرو انتشار اطلاعیه راهنمای ثبت‌نام آزمون صدور پروانه تاسیس دفتر خدمات الکترونیک قضایی سال 1401 در تاریخ 1401/08/30و با توجه به اعلام مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه شرط حداکثر سن از قسمت ...
ثبت نام آزمون ارزیابی خسارت بیمه ثبت نام آزمون ارزیابی خسارت بیمه با هدف ارتقا دانش بیمه ای متقاضیان واجد شرایط و همچنین دریافت گواهی و مدرک آموزشی که برای دریافت پروانه ارزیابی خسارت ضروری بوده و در چارچوب آیین نامه بیمه مرکزی انجام می شود. متقاضیان آزمون ارزیابی خسارت بیمه ۱۴۰۱ برای ثبت نام باید به سایت azmoon.irc.ac.ir که به سامانه آزمون های پژوهشکده بیمه شناخته می شود، وارد شوند.
معاون فرهنگی وزیر علوم: کارشناسان فضای مجازی در دانشگاه‌ها استخدام می شوند معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم از استخدام کارشناسان فضای مجازی در دانشگاه‌ها خبر داد و گفت: این مهم به منظور تقویت حضور در فضای مجازی و تعامل با دانشجویان برنامه ریزی شده است.
انعقاد تفاهم‌نامه بین شهرداری تهران و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراسم تفاهم نامه مشترک شهرداری تهران و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح امروز- چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱- در محل ساختمان وزارتخانه تعاون برگزار شد.
اطلاعیه جذب نیروی انسانی شرکت صنایع مس افق کرمان جهت ارائه خدمات در مجتمع های مس سرچشمه رفسنجان و شهربابک
شرکت همکاران سیستم به عنوان  بزرگ‌ترین شرکت ارائه دهنده راهکارهای نرم افزاری در بخش خصوصی کشور در عناوین شغلی مختلف سرمایه انسانی جذب می نماید.

استخدام امدادخودروایران

چهارشنبه 2 آذر 1401
شرکت امداد خودرو ایران جهت تکمیل کادر خود در کل کشور از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می‌نماید.
شرکت نوردکاران فولادغرب در تبریز (شهرک سلیمی) برای تکمیل کادر دعوت به همکاری می کند
شرکت بزرگ ایران نوبافت در اصفهان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید
نحوه استخدام در آموزش و پرورش تغییر می‌کند وزیر آموزش و پرورش با اینکه قرار است برای حل مشکل نیروی انسانی آموزش و پرورش در کوتاه مدت از روش «3-1» استفاده کنیم، گفت: این روش همان دو مدرکی است یعنی دانشجو سه سال در دانشگاه‌های دیگر و یک سال در دانشگاه فرهنگیان درس بخواند.
نتایج آزمون استخدامی شرکت کار و تامین داوطلبانی که در آزمون استخدامی شرکت کار و تامین شرکت کرده اند، با اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی شرکت کار و تامین 1401 و همچنین و زمان و نحوه اعلام نتایج نهایی این آزمون می توانند نتایج خود را در سایت کار و تامین karotamin.ir مشاهده کنند.

رشته های دانشگاه امام حسین

سه‌شنبه 1 آذر 1401
رشته های دانشگاه امام حسین دانشگاه امام حسین در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مختلف در سال 1401 دانشجو می پذیرد. رشته های دانشگاه امام حسین ۱۴۰۱ به همراه جزئیات مربوط به این رشته ها، در دفترچه راهنمای ثبت نام این دانشگاه درج شده و در سایت دانشگاه امام حسین به نشانی ihu.ac.ir منتشر می شود.
دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی جزئیات ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 که شامل تعاریف، شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان، مواد امتحانی، سهمیه ها و ... توسط سازمان سنجش که مجری برگزاری آزمون ۱۴۰۱ است، در دفترچه راهنمای ثبت نام از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.org به متقاضیان اطلاع رسانی می گردد.
مدیر امور اداری فولاد مبارکه خبر داد؛ مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی فولاد مبارکه تا ۱۰ آذرماه مدیر امور اداری شرکت فولاد مبارکه گفت: ثبت‌نام در آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 25 آبان‌ماه آغاز و تا ساعت 24 روز پنج‌شنبه 10 آذرماه 1401 به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت.
از سوی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش؛ شرایط ساماندهی قبول‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد شرایط سازماندهی و امضای قرارداد «استخدام پیمانی قبول‌شدگان آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰» و «مشمولان قانون تعیین تکلیف نیروهای حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی» به استان‌ها ابلاغ شد.
با امضای تفاهم نامه ای؛ همکاری جهاددانشگاهی و سپاه محمد رسول‌الله(ص)در زمینه آموزش و اشتغال کلید خورد همکاری جهاددانشگاهی و سازمان بسیج سازندگی سپاه محمد رسول‌الله(ص)تهران بزرگ با امضای تفاهم نامه ای در زمینه آموزش، کارآفرینی و اشتغال کلید خورد.
رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: هشت هزار نفر از فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد در آزمون نخست سال جاری جذب دستگاه های دولتی شدند و آزمون دوم برای جذب فرزندان شهدا و ایثارگران تا پایان سال برگزار خواهد شد.
سرپرست مدیریت کارآفرینی و اشتغال استان اصفهان گفت: ۴۷ درصد از تعهد اشتغالزایی امسال استان تاکنون محقق شده است.
با استعانت از درگاه خداوند متعال، به منظور تامین مدرسان آموزشی مراکز آموزشی در دانشگاه جامع علمی کاربردی سراسر کشور از بین افراد متخصص، مجرب، بومی و واجد شرایط ساکن هر استان، در رشته های مورد نیاز براساس شرایط مندرج در متن این فراخوان دعوت به ثبت نام می‌نماید.