آخرین اخبار استخدامی و آگهی های استخدامی

آذر 1401 - جدیدترین استخدام‌ها و آخرین اخبار استخدامی سازمان‌های دولتی، نیروهای مسلح، بانک‌های دولتی و خصوصی و شرکت‌های معتبر در سال 1401

آگهی دعوت به همکاری شرکت پتروشیمی شازند
برگزاری سه نمایشگاه همزمان پژوهش و فناوری؛ رشته های علوم انسانی و علوم پایه حمایت می شوند معاون پژوهشی وزارت علوم و رئیس ستاد ملی «هفته پژوهش»، با اعلام برنامه‌های این هفته، از برگزاری همزمان نمایشگاه‌های «ایران ساخت»، «دستاوردهای پژوهش و فناوری» و «تستا» خبر داد و گفت: علاوه بر وزارت علوم و معاونت علمی رییس جمهور، وزارتخانه‌های دیگر هم در این نمایشگاه‌ها حضور خواهند داشت.
آیت الله رئیسی در نظارت ستاد وزارت علوم، ‌تحقیقات و فناوری: ورزیده شدن و مهارت‌آموزی عملی دانشجویان در رشته‌های مختلف از ضرورت‌های امروز دانشگاههاست ورزیده شدن و مهارت‌آموزی عملی دانشجویان در رشته‌های مختلف صنعتی، کشاورزی و پزشکی از ضرورت‌های امروز دانشگاههاست
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی از برگزاری آزمون استخدامی شهرداری‌های استان در روز جمعه 11 آذرماه خبر داد.
تحقق ۶۶ درصدی تعهد اشتغال دولت در سال ۱۴۰۱ وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به افزایش آمار بیمه شدگان، از تحقق ۶۶ درصدی تعهد اشتغال دولت در سال ۱۴۰۱ خبر داد.
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی بیان کرد؛ ایجاد امنیت شغلی و حذف امضاهای طلایی از اهداف طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس مجلس تاکید دارند تا قبل از بررسی طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در مجلس، نشست مشترکی بین مجلس و رئیس سازمان امور استخدامی تشکیل شود که انتظار می‌رود ظرف دو روز آینده این جلسه برگزار و این طرح در صحن مجلس بررسی شود.
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جذب مدرس کانون زبان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جذب مدرس کانون زبان ۱۴۰۱ از تاریخ 8 الی 10 آذرماه امکانپذیر می باشد. بر این اساس، تمامی داوطلبانی که در موعد مقرر اقدام به ثبت نام در آزمون جذب مدرسان این موسسه کرده اند، می توانند وارد سایت کانون زبان ایران به نشانی ilireg.ir شده و با درج اطلاعات لازم کارت ورود به جلسه 1401 خود را اخذ و چاپ نمایند.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای عنوان کرد جذب ۶۰ درصدی فارغ التحصیلان فنی و حرفه ای در بازار کار رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای، آموزش های فنی و حرفه ای را کلید اشتغال دانست و بیان کرد: هرچقدر در حوزه آموزش های مهارتی سرمایه گذاری کنیم نتیجه آن را در حوزه اشتغال برداشت خواهیم کرد.
دعوت به همکاری شرکت پرداخت نوین آرین زیر مجموعه بانک اقتصاد نوین جذب پشتیبان و بازاریاب دستگاه کارتخوان
دریافت کارت آزمون استخدامی شرکت مهندسی تاسیسات و انرژی تامین خراسان شمالی خبر ۶ آذر ۱۴۰۱: دریافت کارت آزمون استخدامی شرکت مهندسی تاسیسات و انرژی تامین خراسان شمالی لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام شرکت مهندسی تاسیسات و انرژی تامین خراسان شمالی فعال گردید. جهت د...
تلاش و رایزنی برای استخدام حداقل 10هزار خدمتگزار و سرایدار در آموزش و پرورش وزیر آموزش و پرورش از رایزنی برای استخدام حداقل 10هزار خدمتگزار و سرایدار در آموزش و پرورش خبر داد.
وزیر علوم:آیین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها بازنگری می شود وزیر علوم از بازنگری در آیین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خبر داد و گفت: در آیین نامه جدید تصمیم داریم رئیس پارک، عضو شورای دانشگاه شود.
افزایش فروش و اشتغال واحدهای فناور؛ افزایش میزان اشتغال در پارک‌های علم و فناوری امسال به 111 هزار نفر نرخ اشتغال واحدهای فناور از ۷۰ هزار نفر در سال گذشته به 111 هزار نفر در سال جاری و فروش شرکت های فناور مستقر در پارک های علم و فناوری به ۲۶ هزار میلیارد تومان در سال افزایش یافته است.
آستان قدس رضوی به منظور تأمین و تکمیل نیروی انسانی مومن، کارآمد، انقلابی و مشتاق خدمت بر اساس ضوابط، مقررات و آیین‌نامه داخلی خود از میان متقاضیان واجد شرایط (مرد و زن)، پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه و طی مراحل گزینش به صورت قرارداد خرید خدمت آزمایشی استخدام می‌کند.
زمینه اشتغال ۶۴۲ نفر در بخش صنعت دزفول فراهم شد رییس اداره صنعت، معدن و تجارت دزفول گفت: پنج طرح تولیدی و صنعتی در این شهرستان با ایجاد اشتغال ۶۴۲ نفر آماده بهره برداری است.
معاون اول رییس جمهور در جلسه اشتغال مطرح کرد تحقق ۶۶ درصدی تعهد اشتغال دولت تا پایان آبان ۱۴۰۱ معاون اول رییس جمهور بر ضرورت برنامه ریزی و هماهنگی میان دستگاهها و نهادهای مسئول برای اطمینان از تحقق وعده ایجاد یک میلیون شغل در سال ۱۴۰۱ و تسریع در پرداخت تسهیلات تبصره ۱۸ قانون بودجه تاکید کرد.
پارک‌های برتر در توسعه فناوری معرفی شدند یا حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و وزیر علوم از برترین پارک‌های فناوری در زمینه پیشبرد اهداف فناوری کشور تقدیر شد.
مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی : نظام جامع اطلاعات بازار کار راه اندازی می شود مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار وکاریابی های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: نظام جامع اطلاعات بازار کار به زودی راه اندازی می شود.
اطلاعیه اعلام زمان پرینت کارت و برگزاری آزمون تخصصی اخذ پروانه کارگزاری گمرکی ـ گمرک جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۴۰۱ خبر ۶ آذر ماه ۱۴۰۱ – به اطلاع همه متقاضیان شرکت در آزمون تخصصی اخذ پروانه کارگزاری گمرکی ـ گمرک جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۴۰۱می‌رساند که آزمون مذکور در صبح روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۹/۱۱ در ۱۰ شهرستان کشور...
به اطلاع همه متقاضیان شرکت در آزمون تخصصی اخذ پروانه کارگزاری گمرکی ـ گمرک جمهوری اسلامی ایران در سال 1401می‌رساند که آزمون مذکور در صبح روز جمعه مورخ 1401/9/11 در 10 شهرستان کشور (مراکز استان) به شرح...
به اطلاع همه متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال 1401می‌رساند که آزمون مذکور در بعدازظهر روز جمعه مورخ 1401/9/11 منحصراً در تهران برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون ...
اطلاعیه ‌اعلام زمان پرینت کارت و برگزاری آزمون استخدامی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۴۰۱ خبر ۶ آذر ماه ۱۴۰۱ -به اطلاع همه متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۴۰۱می‌رساند که آزمون مذکور در بعدازظهر روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۹/۱۱ منحصراً در تهران برگزار می‌شود. ف...
دفترچه ثبت نام دانشگاه افسری علاقه مندان به منظور اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام دانشگاه افسری باید در موعد مقرر به سایت گزینش و استخدام دانشگاه افسری مراجعه کرده و دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه افسری را دانلود نمایند. مطالعه این دفترچه داوطلبان را با قوانین و جزئیات ثبت نام دانشگاه افسری ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ آشنا کرده و امکان بروز خطا و اشتباه را به حداقل می رساند. دفترچه ثبت نام آزمون دانشگاه افسری 1402 منتشر شده است.
ثبت نام دانشگاه افسری امام علی دانشگاه افسری امام علی از طریق آزمونی که توسط ارتش جمهوری اسلامی برای دانشگاه های افسری برگزار می شود اقدام به جذب دانشجو می کند . متقاضیان می توانند پس از مطالعه شرایط و ضوابط ثبت نام دانشگاه های افسری ارتش ۱۴۰۲، در صورت دارا بودن شرایط تعیین شده ، نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام و تکمیل فرم اینترنتی مربوطه اقدام نمایند. ثبت نام دانشگاه افسری امام علی 1402 آغاز شده و تا 15 آذرماه 1401 ادامه خواهد داشت.
ثبت نام دانشگاه افسری علوم و فنون دریایی امام خمینی نوشهر متقاضیان تحصیل در رشته های نیروی دریایی دانشگاه افسری علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر ۱۴۰۲ باید در صورت دارا بودن شرایط و ضوابط این آزمون ، علاقه مندی خود را از طریق سایت ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام کنند. داوطلبان می توانند در صورت دارا بودن شرایط تعیین شده ، نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام و تکمیل فرم مربوطه اقدام نمایند. ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی 1402 آغاز شده و تا 15 آذر ماه 1401 ادامه خواهد داشت.
زمان برگزاری آزمون افسری دانشگاه شهید ستاری ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان مجری برگزاری آزمون دانشگاه افسری ستاری ۱۴۰۲ از متقاضیان تحصیل در این دانشگاه ثبت نام بعمل آورده و مقدمات لازم برای رقابتی سالم را فراهم می کند. داوطلبان پس از ثبت نام آزمون افسری دانشگاه شهید ستاری​ می بایست خود را برای حضور در این آزمون آماده نمایند.
ثبت نام دانشگاه افسری بانوان داوطلبان علاقه مند به استخدام در نیروی انتظامی می بایست در آزمون ورودی شرکت کرده و در صورت قبولی وارد مصاحبه شوند. زمان به خصوصی برای ثبت نام آزمون ورودی وجود ندارد و هنگامی که نیروی انتظامی نیاز به جذب نیروی جدید داشته باشد، لینک ثبت نام در سایت تعیین شده فعال خواهد شد.
جدیدترین آمار و اطلاعات اصفهان که مربوط به فصل تابستان ۱۴۰۱ است، حکایت از تغییراتی در شاخص‌های اقتصادی و اجتماعی دارد از جمله اینکه شاغلان بخش خدماتی و تعداد گردشگران افزایش یافته و از طرفی شاخص‌هایی مانند نرخ بیکاری جوانان و موالید کاهش یافته است.
پیام رییس جهاددانشگاهی به‌مناسبت فرارسیدن سالروز تشکیل بسیج مستضعفان دکتر مسلمی نائینی رییس جهاددانشگاهی پیامی به مناسبت فرارسیدن سالروز تشکیل بسیج مستضعفان صادر کرد.