زمان خبر: دوشنبه 16 آبان 1401

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی


زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی 1401

 

بر اساس اطلاعات موجود در دفترچه راهنمای ثبت نام، زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی 1401 از روز چهارشنبه مورخ 20 مهرماه ۱۴۰۱ بوده و لینک دریافت آن در سایت سنجش در دسترس داوطلبان قرار می گیرد. داوطلبان می توانند در زمان اعلام شده، با استفاده از اطلاعات ثبت نامی و کد پیگیری خود اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه نمایند.

 

 

 

لازم به ذکر است که آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی امسال در بازه زمانی اعلام شده برگزار خواهد شد. متقاضیان علاقمند به شرکت در آزمون استخدامی علوم پزشکی می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص زمان برگزاری آزمون استخدامی علوم پزشکی در سال 1401 مقاله زیر را مطالعه نمایند.سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی 1401

داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات درمانی سال ۱۴۰۱ می بایست برای دریافت کارت ورود به جلسه به سایت ثبت نامی مراجعه نمایند. در سال جاری، سایت ثبت نامی و دریافت کارت آزمون دانشگاه های علوم پزشکی همانند سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، همان سایت سنجش اعلام شد.

 

 

داوطلبان برای دریافت کارت خود می توانند با مراجعه به قسمت سایر آزمون های استخدامی سنجش و با مشاهده اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی 1401 به لینک فعال شده وارد شوند و با استفاده از اطلاعات خود، کارت ورود به آزمون خود را دریافت نمایند.

 

به محض اعلام زمان دریافت کارت ورود به جلسه، لینک دریافت کارت آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی ۱۴۰۱ در این قسمت قرار خواهد گرفت.

 

با توجه به اینکه هنوز در سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی ۱۴۰۱ به آدرس sanjesh.org هنوز اطلاعیه ای مبنی بر فعال شدن لینک دریافت کارت ورود به جلسه منتشر نشده، در نتیجه امکان درج لینک در این مقاله وجود ندارد. بر این اساس، به محض فعال شدن لینک دریافت کارت ورود به جلسه در تاریخ 20 مهر 1401، آدرس دریافت در مقاله قرار داده خواهد شد.

 

متقاضیان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال ۱۴۰۱ باید واجد شرایط عمومی اشتغال در دستگاه های دولتی و هم چنین دارای شرایط اختصاصی استخدام وزارت بهداشت باشند. داوطلبان می توانند برای اطلاع از شرایط آزمون مقاله زیر را مطالعه نمایند. نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی 1401

داوطلبان آزمون استخدامی می بایست برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه های علوم پزشکی به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند. دریافت کارت ورود به جلسه تنها با استفاده از اطلاعات فردی ثبت شده در فرم ثبت نامی داوطلب امکان پذیر می باشد.

 

 

خلاصه مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی 1401

 

ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org

ورود به بخش "سایر آزمون های استخدامی" در قسمت سمت راست سایت

پیدا کردن اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی ۱۴۰۱ و ورود به لینک

وارد کردن اطلاعات مشخص شده داوطلب

مشاهده و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون

 

راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی 1401

 

داوطلبان می بایست در ابتدا به سایت سنجش به نشانیsanjesh.org  وارد شوند. سپس از قسمت راست سایت، بخش سایر آزمون های استخدامی را پیدا و بر آن کلیک کنند.

 

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی 1401

 

پس از وارد شدن به صفحه جدید، از قسمت اطلاعیه ها می بایست اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون را پیدا و بر آن کلیک نمایند.

 

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی

 

داوطلبان برای بار دوم به صفحه جدیدی منتقل می شوند که در این صفحه می توانند کارت ورود به جلسه آزمون خود را با استفاده از اطلاعات ثبت نامی دریافت نمایند. همانطور که در قسمت های قبلی گفته شد، لینک دریافت کارت ورود به جلسه در سایت سنجش از تاریخ 20 مهر فعال شده و داوطلبان می توانند در بازه زمانی ارائه شده اقدام به دریافت کارت نمایند.

 

راهنمای تصویری مقاله نیز پس از فعال شدن لینک دریافت کارت بروزرسانی خواهد شد. همچنین لینک دریافت کارت در این قسمت از مقاله قرار خواهد گرفت.

 

کلیه متقاضیان آزمون استخدامی وزارت بهداشت که در آزمون دانشگاه های علوم پزشکی سال 1401 ثبت نام کرده اند موظف هستند چند روز قبل از تاریخ امتحان کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. برای اطلاع از زمان دریافت کارت ورود مطالعه مقاله زیر توصیه می شود. 


مشاوره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی 1401

با توجه به توضیحات ارائه شده در خصوص زمان، سایت و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی ۱۴۰۱، داوطلبان متقاضی شرکت در این آزمون می بایست به موارد پس از دریافت کارت که در این قسمت از مقاله ارائه شده نیز توجه نمایند.

 

 

داوطلبان می بایست علاوه بر همراه داشتن کارت ورود به جلسه، مدارک شناسایی خود از جمله کارت ملی یا شناسنامه خود را نیز در دست داشته تا اطلاعات آن ها در کارت ورود به جلسه با اطلاعات موجود در مدارک شناسایی تطبیق داده شود. بنابراین داشتن کارت ملی یا شناسنامه به همراه کارت ورود به جلسه در آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی برای داوطلبان الزامی است.

 

داوطلبان در صورت مشاهده مغایرت در اطلاعات موجود در کارت خود می توانند به باجه های اعلام شده مراجعه نموده و اطلاعات مورد نظر خود را اصلاح نمایند. در این بخش فایل آدرس باجه های رفع نقص آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی قرار داده شده است.  

 

داوطلبان می بایست به زمان و مکان درج شده در کارت ورود به جلسه خود دقت کافی را لحاظ نمایند. بنا بر این موضوع، داوطلبان می بایست در زمان اعلام شده در جلسه آزمون حضور پیدا کرده و از قبل صندلی خود را پیدا نمایند. توجه به نکات ارائه شده به داوطلبان در موفقیت و حضور به موقع در جلسه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی 1401 کمک خواهد کرد.

 

 

با برگزاری آزمون وزارت بهداشت و کسب نمره قبولی توسط شرکت کنندگان بسیاری از علاقمندان استخدام اورژانس کشور خواهند شد. برای شرکت در این آزمون می بایست شرایط لازم رعایت شده و مدارک مورد نیاز بارگذاری شوند. داوطلبان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر مقاله مطالعه نمایند. 

کارشناسان سامانه مشاوره هیوا آماده اند تا اطلاعات لازم در خصوص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی را در اختیار داوطلبان گذاشته و آن ها را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا راهنمایی نمایند. همچنین از طریق عضویت در کانال تلگرامی و یا اینستاگرامی هیوا می توانید آخرین اخبار مرتبط با این حوزه را دریافت نمایید.سوالات متداول


1- ✔️ زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی 1401 چه تاریخی است؟

✔️ زمان دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون اعلام شده که تاریخ دقیق آن در متن مقاله قرار داده شده است.2- ✔️ سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی 1401 چیست؟

✔️ با توجه به متن مقاله، سایت دریافت کارت ورود به جلسه سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org  می باشد. توضیحات بیشتر در متن مقاله ارائه شده است.3- ✔️ نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی به چه صورتی است؟

✔️ داوطلبان برای دریافت کارت می بایست به سایت ثبت نامی این آزمون مراجعه نمایند. راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در متن مقاله ارائه شده است.


منبع: هیوا

اخبار مرتبط