زمان خبر: چهارشنبه 4 خرداد 1401

افزایش کیفیت محصولات دام و زراعی با بهره مندی از ظرفیت دانش بنیان ها

به گزارش روابط عمومی نیروی انسانی، محمد صادق واعظی روز سه شنبه در مراسم امضای تفاهم نامه سه جانبه همکاری فناورانه در حوزه تخصصی کشاورزی بین سازمان اقتصادی کوثر وابسته به بنیاد شهید و امور ایثاگران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با گرامیداشت سالروز آزادی خرمشهر افزود: هلدینگ کشاورزی کوثر به واسطه حضور در بورس و  به لحاظ ارزش بازار بزرگترین هلدینگ کشاورزی کشور است.
وی بیان کرد: این هلدینگ به لحاظ تنوع در هفت حوزه کسب و کاری فعالیت می کند، مهمترین فعالیت های این شرکت سرنایه گذاری در بخش طیور گوشتی و طیور تخم گذار است.
واعظی با بیان اینکه این هلدینگ در بخش های  زراعت گلخانه ای، دام سبک و سنگین فعالیت دارد، ادامه داد: یکی از مسایلی که باعث می شود به فعالیت های خود ببالیم این است که مالک این هلدینگ را خانواده های شهدا می دانیم واین ارزش کار ما را بالا می برد.
وی با اشاره به اینکه همه برای ارتقا و افزایش رفاه کشور فعالیت می کنیم، اظهار داشت: منافع کار ما به خانواده معظم شهدا باز می گردد که شاید جبران بخشی از فداکاری پدر یا برادر این خانواده ها باشد.
واعظی گفت: به دلیل اینکه در برخی حوزه ها این هلدینگ در کشور پیشگام است، بنابراین ارتباط تنگاتنگی با پژوهشگران و دانشگاهیان داریم، همچنین در برنامه های راهبردی کشور، سازمان اقتصادی کوثر پیشقدم است.
مدیر عامل گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر با بیان اینکه استفاده از ظرفیت دانشی شرکت های دانش بنیان در برنامه ریزی های این شرکت آمده  است، ادامه داد: در حال حاضر با توجه به پیشرفت های موجود در دنیا هر بیشتر به سمت شرکت های دانش بنیان حرکت کنیم، توفیقات بیشتری حاصل خواهد شد.
وی یادآور شد: امیدواریم با همکاری دو جانبه و چند جانبه گامی به سوی ارتقای بهره وری و افزایش کیفیت محصول و کاهش قیمت تمام شده برای مصرف کننده برداشته شود.  

منبع: نیرو انسانی

اخبار مرتبط