زمان خبر: شنبه 4 تیر 1401

ثبت نام جامعه الزهراثبت نام جامعه الزهرا ورودی سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ مانند سال های گذشته بصورت جداگانه از سایر حوزه های علمیه خواهران زیر نظر این مدرسه انجام می شود. واجدین شرایط تحصیلی در سطوح مختلف مدارس علمیه جامعه الزهرا می توانند در مهلت مقرر شده با مراجعه به سایت جامعه الزهرا به نشانی paziresh.jz.ac.ir مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل کنند.

پذیرش حوزه علمیه خوهران جامعه الزهرا برای ورودی سطح 2 معادل کارشناسی، سطح 3 معادل کارشناسی ارشد و سطح 4 معدل دکتری انجام می شود. هر یک از داوطلبان باید پیش از ثبت نام نخست دفترچه راهنمای ورودی مقطع مورد نظر را دانلود و مطالعه کرده و سپس برای ثبت نام خود اقدام کنند.

 

ثبت نام جامعه الزهرا سال تحصیلی 1401 - 1402 از 1 تا 19 دی ماه بود.

این مهلت تا تاریخ 26 اسفند ماه سال 1400 تمدید شده است.

 

به منظور تسهیل فرآیند ثبت نام مدارس علمیه جامعه الزهرا در سال جاری و اطلاع رسانی هر چه دقیق تر به داوطلبان، در ادامه این مقاله جزئیات زمان، نحوه، شرایط و مدارک ثبت نام جامعه الزهرا ورودی سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ را به همراه لینک ورود به سامانه سایت جامعه الزهرا به نشانی paziresh.jz.ac.ir را ارائه داده ایم.


زمان ثبت نام جامعه الزهرا 1401 - 1402

ثبت نام حوزه های علمیه خواهران معمولا هر ساله بصورت هماهنگ زیر نظر سنجش و پذیرش این حوزه ها انجام می شود، اما ثبت نام مدارس علمیه جامعه الزهرا بصورت مجزا انجام می شود. متقاضیان ورود به حوزه های علمیه خواهران می توانند علاوه بر آزمون ورودی هماهنگ، در آزمون مدارس جامعه الزهرا نیز ثبت نام کنند.

 

 

ثبت نام جامعه الزهرا 1401 - 1402 آغاز شده و تا 26 اسفند ماه سال 1400 ادامه دارد.

 

در صورت تمدید شدن یا تعیین مهلت جدیدی برای ثبت نام جامعه الزهرا ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ این مقاله بروزرسانی خواهد شد و همچنین در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا نیز اطلاع رسانی خواهد شد.دفترچه ثبت نام جامعه الزهرا 1401 - 1402

 

داوطلبان برای اطلاع از شرایط خاص، امتیازات، منابع آزمون جامعه الزهرا و ... نیز باید این دفترچه را مطالعه کنند. با توجه به انتشار دفترچه راهنمای مجزا برای ثبت نام و پذیرش هر یک از مقالع مختلف حوزه های علمیه جامعه الزهرا در سال ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲، در ادامه این مقاله به تفکیک لینک دانلود و دریافت دفترچه ثبت نام جامعه الزهرا سطوح 1، 2 و 3 سال تحصیلی 1401 - 1402 را ارائه داده ایم.

 

 

خاطر نشان می شود که در صورت انتشار هر گونه اصلاحیه و دفترچه متمم برای ثبت نام جامعه الزهرا سال تحصیلی ۱۴۰۱ علاوه بر بروزرسانی این مقاله در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا نیز اطلاع رسانی خواهد شد.سایت سامانه ثبت نام جامعه الزهرا 1401 - 1402

ثبت نام حوزه های علمیه جامعه الزهرا سال 1401 - 1402 مانند سال های گذشته بصورت جداگانه و مستقل انجام می شود. متقاضیان ورود به هر یک از سطوح حوزوی دوم، سوم، چهارم مدارس جامعه الزهرا و متقاضیان شرکت در آزمون بازپذیری این مقاطع باید برای ثبت نام در این آزمون وارد سایت جامعه الزهرا شوند.

 

 

 

 

همچنین ثبت نام سایر حوزه های علمیه خوهران سال ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ بصورت هماهنگ در سایت سنجش و پذیرش حوزه های علمیه خواهران انجام می شود. برای ورود به این سامانه و اطلاع از نحوه ثبت نام این مدارس می توانید مقالات زیر را مطالعه کنید.


شرایط ثبت نام جامعه الزهرا 1401 - 1402

داوطلبانی که قصد نام نویسی در فراخوان پذیرش حوزه علمیه خواهران جامعه الزهرا 1401 - 1402 را دارند باید با توجه به مدرک تحصیلی پایه ای که اخذ کرده اند مقطع مورد نظر خود را انتخاب کنند. شرایط عمومی برای ثبت نام تمامی مقاطع یکسان است، اما شرایط اختصاصی بر اساس مقطع انتخابی و بر اساس برنامه مورد نظر متفاوت می باشد.

 

 

داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران

التزام عملی به قانون اساسی و ولایت فقیه

داشتن صلاحیت فکری، اخلاقی و رفتاری

داشتن سلامت جسمی و روحی کافی برای تحصیل

داشتن مدرک دیپلم و بالاتر برای متقاضیان سطح 2

داشتن مدرک کارشناسی هم سوی دانشگاهی یا مدرک سطح 2 برای متقاضیان سطح 3

داشتن مدرک سطح 3 برای متقاضیان سطح 4

نداشتن سابقه اخراج از حوزه های علمیه خواهران و جامعه الزهرا

داشتن رضایت سرپرست قانونی

عدم تحصیل حضوری همزمان در سایر مراکز آموزشی

 

لازم به ذکر است که برای برنامه ها، مقاطع، شیوه های آموزشی، اتباع، سهمیه داران و ... شرایط اختصاصی مختلفی تعیین شده است که به تفکیک در دفترچه راهنمای هر سطح تحصیلی که پیش تر لینک دانلود آن در این مقاله نیز ارائه شده، مشخص و تشریح شده است.

 

مدارک لازم برای ثبت نام جامعه الزهرا 1401 - 1402

 

فرآیند ثبت نام داوطلبان در فراخوان جذب جامعه الزهرا سال تحصیلی 1401 - 1402، بصورت اینترنتی و غیرحضوری انجام می شود. در این حالت متقاضیان واجد شرایط می بایست در مهلت مقرر شده فرآیند ثبت نام خود را که شامل تکمیل تقاضانامه اینترنتی و بارگذاری مدارک بوده را بصورت دقیق کامل کنند.

 

 

اسکن عکس 3*4 داوطلب بصورت با حجاب و رنگی

اسکن کارت ملی

اسکن مدرک تحصیلی داوطلب

اسکن مدارک مربوط به سهمیه ها

اسکن مدارک مربوط به امتیازهای معافیت از آزمون و ...

 

ثبت نام و پذیرش حوزه های علمیه برادران بصورت مجزا از ثبت نام حوزه های علمیه خواهران و جامعه الزهرا انجام می شود. متقاضیان می توانند با مطالعه مقاله زیر از جزئیات ثبت نام پذیرش حوزه های علمیه برادران سال 1401 مطلع شوند.

 

نحوه ثبت نام جامعه الزهرا 1401 - 1402

همانطور که پیش از این نیز اشاره شده است، داوطلبان برای ثبت نام در فراخوان سال جاری جامعه الزهرا، باید در مهلت مقرر به سایت ثبت نامی این حوزه به نشانی paziresh.jz.ac.ir مراجعه کرده و فرم تقاضانامه اینترنتی خود را تکمیل کنند. در ادامه مراحل ثبت نام جامعه الزهرا سال ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ را ارائه داده ایم.

 

مراحل ثبت نام جامعه الزهرا 1401 - 1402

 

مراجعه به سایت سنجش و پذیرش جامعه الزهرا paziresh.jz.ac.ir

انتخاب ثبت نام آزمون سطح مورد نظر

کلیک بر روی گزینه ثبت نام

انتخاب گزینه دفنرچه راهنمای ثبت نام و مطالعه آن

انتخاب گزینه سامانه خرید کارت ثبت نام سطح مورد نظر

انتخاب گزینه " سامانه ثبت نام "

انتخاب " موارد فوق را آماده نموده و موافقت نامه را به دقت خوانده و تایید میکنم. " و " شروع ثبت نام "

وارد کردن شماره کارت، کد ملی و ورود به سامانه

تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی ثبت نام

بارگذاری مدارک خواسته شده

بررسی و تایید اطلاعات ثبت شده و دریافت کد رهگیری

 

راهنمای تصویری ثبت نام جامعه الزهرا 1401 - 1402

 

مراجعه به سایت سنجش و پذیرش جامعه الزهرا paziresh.jz.ac.ir و انتخاب ثبت نام آزمون سطح مورد نظر

 

ثبت نام جامعه الزهرا 1401 - 1402

 

کلیک بر روی گزینه ثبت نام سطح مورد نظر

 

ثبت نام جامعه الزهرا 1401 - 1402

 

انتخاب گزینه سامانه خرید کارت ثبت نام سطح مورد نظر برای پرداخت هزینه

 

ثبت نام جامعه الزهرا 1401

 

بازگشت به صفحه اصلی و انتخاب گزینه " سامانه ثبت نام "

 

ثبت نام جامعه الزهرا 1401

 

انتخاب " موارد فوق را آماده نموده و موافقت نامه را به دقت خوانده و تایید میکنم. " و " شروع ثبت نام "

 

ثبت نام جامعه الزهرا

 

وارد کردن شماره کارت، کد ملی و ورود به سامانه برای تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی ثبت نام

 

نحوه ثبت نام جامعه الزهرا 1401

 

 

علاقه مندان به ثبت نام در آزمون ورودی سایر حوزه های علمیه خواهران باید دقت داشته باشند که می بایست پس از اقدام به نام نویسی در این آزمون برای تهیه و مطالعه منابع آزمون ورودی حوزه های علمیه خواهران برنامه ریزی کنند.

 

اگر پس از مطالعه مقاله راهنمای ثبت نام جامعه الزهرا ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ سوالی در خصوص زمان، نحوه، شرایط و مدارک ثبت نام و برگزاری آزمون جامعه الزهرا 1401 - 1402 دارید می توانید از طریق برقراری تماس تلفنی با کارشناسان مرکز مشاوره هیوا پساخ سوالات خود را از ایشان دریافت کنید.سوالات متداول


1- ✔️ آیا ثبت نام حوزه علمیه جامعه الزهرا با سایر حوزه های علمیه خواهران بصورت هماهنگ انجام می شود؟

✔️ خیر. همانطور که در این مقاله نیز اشاره شده است، ثبت نام جامعه الزهرا بصورت مجزا از سایر حوزه های علمیه خواهران انجام می شود.2- ✔️ ثبت نام حوزه علمیه جامعه الزهرا برای چه مقاطعی انجام می شود؟

✔️ ثبت نام حوزه علمیه جامعه الزهرا برای پذیرش دانشجو در سطوح دو، سه، چهار و بازپذیری انجام می شود که مراحل آن در این مقاله نیز ارائه شده است.3- ✔️ ثبت نام حوزه علمیه جامعه الزهرا از چه طریقی انجام می شود؟

✔️ ثبت نام حوزه علمیه جامعه الزهرا بصورت اینترنتی در سایت سنجش و پذیرش این مدارس انجام می شود که مراحل ورود به سامانه در این مقاله نیز ارائه شده است.


منبع: هیوا

اخبار مرتبط