زمان خبر: یک‌شنبه 29 خرداد 1401

نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 با مشارکت بیش  از 25 تا 30 ارگان و سازمان دولتی در کشور ایران قابل برگزاری خواهد بود. داوطلبانی که دارای شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می باشند، می توانند در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۱۴۰۰ ثبت نام کنند و منتظر اعلام نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 باشند.

با توجه به اینکه بسیاری از داوطلبان در رابطه با نحوه اعلام نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱، ابهام دارند، در ادامه مقاله قصد داریم جزئیات مربوط به نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را توضیح دهیم.


زمان اعلام نتایج اولیه نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۰

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی با توجه به نیاز سازمان ها و ارگان های دولتی و دستگاه های اجرایی کشور در بازه های زمانی مختلف برگزار می شود و طبق روال سال های گذشته، پیش بینی می شود که این آزمون استخدامی در سال 1401 نیز برگزار شود.

 

 

نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱ در دو مرحله مختلف منتشر می شود که مرحله اولیه آن بسیار برای داوطلبان حائز اهمیت می باشد، چرا که پس از اعلام نتایج اولیه نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، داوطلبان پذیرفته شده چند برابر ظرفیت می بایست که روند مربوط به ثبت نام در مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را انجام دهند.

 

در حال حاضر، به طور دقیق مشخص نیست که زمان اعلام نتایج نهایی دستگاه های اجرایی 1400 در مرحله کتبی، چه زمانی خواهد بود، چرا که به طور دقیق زمان برگزاری نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سال ۱۴۰۰ مشخص نشده است.

 

اما می توان طبق روال سال های گذشته، پیش بینی کرد که این نتایج اولیه نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سال 1400، یک ماه بعد از برگزاری آزمون منتشر شود و داوطلبان بتوانند نتایج آزمون کتبی خود را حدود 30 الی 40 روز بعد از برگزاری آزمون، از طریق سایت مربوطه دریافت کنند.

 

زمان اعلام نتایج اولیه نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۱۴۰۱ هنوز مشخص نیست و در صورت اعلام در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

 

متقاضیانی که در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 1401 شرکت کردند، برای دریافت راهنمای تصویری و مشاهده نتایج خود می توانند مقاله زیر را مطالعه نمایند.نحوه اعلام نتایج اولیه نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۰

پس از انتشار نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401، لازم است که داوطلبان در اسرع وقت به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند و روند مربوط به مشاهده نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱ را انجام دهند.

 

 

بدیهی است که در اثر عدم اطلاع از پذیرفته شدن در هر یک از ارگان ها و سازمان های مربوطه و عدم انجام روند مربوط به شرکت در مصاحبه ها، داوطلبان نمی توانند ادامه روند گزینش در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را انجام دهند.

 

به همین خاطر اطلاع از زمان اعلام نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 و نحوه مشاهده نتایج، برای تمامی داوطلبان حائز اهمیت می باشد و لازم است که کلیه داوطلبان از این دو موضوع اطلاعات کافی داشته باشند. به همین منظور در ادامه روند مشاهده نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۰ را توضیح می دهیم.

 

 

پس از ورود به این بخش، می توانید با وارد کردن یک سری اطلاعات مانند شماره پرونده، کد ملی، نام و نام خانوادگی و ... نتیجه آزمون خود را مشاهده کنید. در ادامه نحوه مشاهده نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را توضیح می دهیم.

 

راهنمای تصویری مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

ابتدا به سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org وارد شوید.  پس از ورود به سایت اصلی سازمان سنجش، لازم است که از طریق منوی سمت راست بر روی گزینه «استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی» کلیک نمایید.

 

نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

حال به لینک مربوط به «سیستم کارنامه نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی» وارد شوید.

 

نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

برای ورود به سیستم اعلام نتایج لازم است که از طریق یکی از روش های موجود، اطلاعات لازم را وارد نمایید و بر روی گزینه ورود به سیستم کلیک کنید تا نتیجه نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به شما نمایش داده شود.

 

اعلام نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

داوطلبانی که در آزمون کتبی استخدامی دستگاه های اجرایی سال 1401 موفق به کسب نمره قبولی و شرکت در مصاحبه شده اند، با رد شدن از سد آزمون شفاهی استخدامی و تایید شدن مدارک می توانند در رشته شغلی انتخابی خود استخدام شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید. زمان اعلام نتایج نهایی نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۰

 

زمان اعلام نتایج نهایی نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۱۴۰۱ هنوز مشخص نیست و در صورت اعلام در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

 

پس از برگزاری مصاحبه ها و روند بررسی مدارک از سوی سازمان ها، نتایج نهایی نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور منتشر می شود و داوطلبان بر اساس نتایج نهایی نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401، می توانند مطلع شوند که در این آزمون استخدامی قبول شده اند یا خیر.

 

با توجه به اینکه زمان برگزاری مصاحبه های حضوری برای هر یک از سازمان ها و ارگان های دولتی متفاوت است، زمان اعلام نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی نیز می تواند برای هر یک از ارگان ها و سازمان ها متفاوت باشد و لازم است که داوطلبان برای اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، اطلاعیه های سازمان سنجش و یا سازمان مربوطه را پیگیری نمایند.

 

اما معمولا یک مدت زمان 3 ماه الی 6 ماه بعد از اعلام نتایج اولیه، مهلت لازم است که نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی منتشر شود. بنابراین، احتمالا نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱، به سال بعد، یعنی سال 1401 موکول خواهد شد.


نحوه اعلام نتایج نهایی نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۰

پس از برگزاری مصاحبه های حضوری هر یک از دستگاه های اجرایی در بازه های زمانی مشخص، نتایج نهایی مصاحبه ها از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شوند و داوطلبان می توانند برای اطلاع از قبولی نهایی و یا عدم قبولی نهایی، نتایج نهایی نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را مشاهده کنند.

 

 

همچنین، داوطلبان می توانند به محض انتشار تمامی نتایج نهایی نهمین آزمون استخدامی هر یک از دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۴۰۱، به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند و به لینک مربوط به نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی وارد شوند و با وارد کردن شماره پرونده و یا دیگر اطلاعات، روند مربوط به اعلام نتایج نهایی این آزمون استخدامی را انجام دهید.

 

 

در ادامه نحوه اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در مرحله مصاحبه ها را توضیح می دهیم.

 

راهنمای تصویری مشاهده نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

برای مشاهده نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱، لازم است که ابتدا به سایت سازمان سنجش به نشانی Sanjesh.org وارد شوید. پس از ورود به سایت سنجش، از طریق منوی سمت راست بر روی گزینه «استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی» کلیک نمایید.

 

اعلام نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

حال در صورتی که نتایج نهایی نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 منتشر شده باشند، لینک مربوط به ورود به بخش اعلام نتایج نهایی فعال خواهد شد. در صورت فعال شدن، می توانید بر روی گزینه «اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی مشترک دستگاه های اجرایی ۱۴۰۰ » کلیک نمایید.

 

نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

حال لازم است که از طریق یکی از روش های نشان داده شده، اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید و بر روی گزینه مشاهده نتیجه کلیک نمایید تا نتیجه نهایی آزمون استخدامی به شما نمایش داده شود.

 

مشاهده نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

کارشناسان سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا آماده اند تا اطلاعات لازم در خصوص نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی  را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا در اختیار متقاضیان قرار دهند. همچنین پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از تازه ترین اخبار مربوط به این حوزه عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های زبان هیوا باشید.

 

ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 مختص جذب نیرو و کارمند در رشته های شغلی شرکت ها و موسسات بخش خصوصی می باشد. علاقه مندان جویای کار برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند مقاله زیر را مطالعه نمایند.سوالات متداول


1- ✔️ زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی چه تاریخی است؟

✔️ به محض اعلام زمان نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، تاریخ دقیق آن در این مقاله اطلاع رسانی می شود.2- ✔️ نحوه اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی چگونه است؟  

✔️ نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سایت سنجش sanjesh.org اعلام می شود، که نحوه مشاهده نتایج در این مقاله به طور کامل توضیح داده شده است.3- ✔️ زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی چه زمانی است؟

✔️ زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی معمولا دو ماه پس از اعلام نتایج اولیه بوده که تاریخ دقیق در این مقاله توضیح داده شده است.


منبع: هیوا

اخبار مرتبط