زمان خبر: شنبه 11 تیر 1401

مقدمات ایجاد اشتغال برای جامعه ایثارگران در صنعت

به گزارش روابط عمومی نیروی انسانی، عبدالله دارایی از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز دستگاه  تسهیل گر در بخش اشتغال استان نام برد و گفت: همراهی هرچه بیشتر بخش های تولید و صنعت البرز با این اداره کل، برای تامین اشتغال جامعه ایثارگران در استان ضروری است.
وی از همکاری واحدهای تولیدی و صنعتی البرز به ویژه مجموعه فعال در صنایع خودروسازی و قطعه سازی استان در جذب جوانان خانواه های جانبازان و ایثارگران تشکر کرد.
وی افزود: با تشکیل نشست های مشترک با مدیران بنیاد شهید و امور ایثار گران و فعالان اقتصادی البرز تلاش وافری را در دستور کار قرار داده ایم تا زمینه جذب جامعه هدف در بازار کار به ویژه در بخش صنعت فراهم شود و ان شاء الله دستیابی به نتایج مطلوب در این زمینه را تجربه خواهیم کرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به جلسه مشترک اخیر مسوول اشتغال بنیاد شهید و امور ایثار گران و مدیران منابع انسانی تعدادی از واحدهای تولیدی البرز در محل این اداره کل تصریح کرد: ضروری است ایجاد اشتغال برای جامعه ایثارگران در اولویت بخش تولید استان قرار گیرد.
دارایی گفت: در این نشست مقرر شد پس از بررسی نیاز های مربوط به اشتغال در هر یک از واحد های البرز نتایج حاصله به صورت جداگانه طبق لیستی که تهیه خواهد شد به واحد اشتغال بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ارسال شود تا برای جذب کارجویان جامعه هدف اقدامات لازم صورت پذیرد.

منبع: نیرو انسانی

اخبار مرتبط