زمان خبر: سه‌شنبه 3 خرداد 1401

فعال شدن 19 واحد صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی بوشهر

به گزارش روابط عمومی نیروی انسانی، سید حسین حسینی در بررسی و پیگیری موانع تولید پیش روی واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی دیلم با بیان اینکه رفع موانع تولید یکی از سیاست های مهم امسال است اظهار داشت: در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین برنامه های مهم و ویژه ای برای حمایت از سرمایه گذاران و تولیدکنندگان تدوین شده است.
وی با بیان اینکه زمینه در شهرک ها و نواحی صنعتی در کوتاه ترین زمان به سرمایه گذاران واگذار می شود تصریح کرد: امسال علاوه بر توجه ویژه به زیرساخت ها در شهرک ها و نواحی صنعتی، رفع موانع پیش روی تولید کنندگان در اولویت قرار دارد.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر راه اندازی واحدهای صنعتی راکد و غیرفعال و توسعه شهرک ها و نواحی صنعتی استان را از اولویت و اهداف اصلی امسال دانست و تصریح کرد: اکنون بیش از 410 واحد صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان فعال است که خارج شدن واحدها از حالت رکود مورد توجه ویژه است.
حسینی با اشاره به فعال سازی واحد صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی گفت: با ارائه خدمات و تسهیلات لازم 19 واحد صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان از رکود خارج و فعال شد.
وی همکاری موثر سازمان بازرسی استان در محقق شدن این امر را مهم بسیار عالی توصیف کرد و خواهان همکاری هر چه بیشتر بانک های عامل و نهادهای ذیربط برای رفع مشکلات صنایع کوچک و متوسط استان شد.
مدیر کل سازمان بازرسی استان بوشهر در بازدید از روند تولید واحدهای فراوری و خوراک آبزیان و کارگاه های تولیدی محصولات و قطعات بتنی بر توجه به حل مشکلات تولیدکنندگان تأکید کرد.
 

منبع: نیرو انسانی

اخبار مرتبط