زمان خبر:

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جذب مدرس کانون زبانآزمون جذب مدرسان کانون زبان ایران در سال جاری به منظور استخدام داوطلبان واجد شرایط جهت تدریس در یکی از زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی و اسپانیایی در سه سطح کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می شود. دوطلبانی که در مهلت مقرر در این آزمون نام نویسی و فرم تقاضانامه را تکمیل نموده اند، بایستی برای شرکت در امتحان کارت ورود به جلسه اقدام کنند.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جذب مدرس کانون زبان 1401 که طبق روال معمول شامل مشخصات داوطلب و آزمون می باشد، حدود 4 روز قبل از برگزاری امتحان کتبی قابل دریافت خواهد بود. این کارت از طریق سامانه کانون زبان ایران به آدرس www.ilireg.ir در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت و می توان آن را چاپ نمود.

با توجه به آنکه برخی از داوطلبان در مورد زمان دریافت کارت آزمون جذب مدرس کانون زبان ۱۴۰۱​، سایت و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جذب مدرس کانون زبان ۱۴۰۱ اطلاع چندانی ندارند، در ادامه این مقاله تمامی موارد مذکور با جزئیات شرح داده شده است. همچنین، نکات مهم و مشاوره مربوط به دریافت کارت نیز داده می شود. 


زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جذب مدرس کانون زبان ۱۴۰۱

کانون زبان ایران به عنوان یکی از معتبرترین موسسات دولتی آموزش زبان هر ساله برای تامین کادر آموزشی خود در چند نوبت اقدام به جذب مدرسان حاذق و حرفه ای می کند. برای این منظور، یک آزمون ورودی ویژه متقاضیان تدریس در زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی و اسپانیایی برگزار شده و افرادی که موفق به کسب نمره حد نصاب می شوند، به استخدام این موسسه در می آیند.

 

 

با توجه به آنکه شرکت در اولین مرحله یعنی آزمون کتبی، مستلزم ارائه کارت ورود به جلسه است، متقاضیان می بایست حتما در مهلت های تعیین شده اقدام به دریافت و چاپ کارت نمایند. گفتنی است که آزمون مذکور در روز جمعه 11 آذر ماه برگزار می شود، کارت از 4 روز قبل قابل دریافت خواهد بود.

 

کارت ورود به جلسه آزمون جذب مدرس کانون زبان 1401 در تاریخ 8 آذر منتشر شد.

 

بر اساس اطلاعیه های منتشر شده، زمان دریافت کارت آزمون جذب مدرس کانون زبان ۱۴۰۱ در روز سه شنبه 8 الی 10 آذر ماه بوده و داوطلبان می توانند در این بازه زمانی کارت خود را به صورت اینترنتی دریافت نمایند. از آنجا که ممکن است تاریخ ذکر شده تمدید نشود، توصیه می شود که حتما در این مهلت برای اخذ کارت خود اقدام کنند، چراکه در غیر این صورت از حضور آن ها در جلسه امتحان ممانعت به عمل خواهد آمد.سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جذب مدرس کانون زبان 1401

همانطور که گفته شد، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جذب مدرس کانون زبان به شکل آنلاین می باشد. این کارت حاوی اطلاعات مهمی از قبیل مشخصات فردی، تاریخ آزمون، حوزه امتحانی، عکس داوطلب و ... می باشد. این موارد بر اساس اطلاعات وارد شده در فرم تقاضانامه در زمان ثبت نام در کارت درج شده اند.

 

 

بر این اساس، لینک دانلود کارت ورود به جلسه آزمون جذب مدرس کانون زبان نیز همزمان با شروع مهلت فوق الذکر در بخش آزمون های این سایت فعال شده و متقاضیان می توانند ضمن مراجعه و ورود به بخش آزمون، با درج اطلاعات مربوطه وارد پرتال شخصی خود شده و کارت را بارگذاری نمایند.

 

نکته قابل ذکر آن است که جهت دسترسی بهتر به سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جذب مدرس کانون زبان 1401 بهتر است کاربران با مرورگرهای کروم یا فایر فاکس اقدام نمایند. همچنین، چنانچه فیلتر شکن سیستم در زمان ورود خاموش است، توصیه آن را غیر فعال کرده تا باز شدن سایت با مشکل مواجه نشود.نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جذب مدرس کانون زبان ۱۴۰۱

 

اخذ کارت به دو روش امکانپذیر است که یکی از آن ها نیازمند وارد کردن اطلاعاتی همچون کد رهگیری، شماره طلبی بوده و دیگری مستلزم درج نام، نام خانوادگی، کد ملی، و مقطع می باشد. کد رهگیری و کد داوطلبی پس از تکمیل فرایند ثبت نام در اختیار متقاضی به طور اختصاصی قرار داده شده است و به همین دلیل تمامی متقاضیان باید پس از اتمام نام نویسی، این کدها را نزد خود نگه دارند.

 

اگر کاربری به هر دلیلی کد داوطلبی یا کد رهگیری خود را فراموش یا گم کرده باشد، می تواند از طریق روش دوم اقدام نماید. در ادامه برای آشنایی بیشتر داوطلبان گرامی نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جذب مدرس کانون زبان ۱۴۰۱ به صورت راهنمای تصویری ارائه شده است.

 

جستجوی سایت کانون زبان ایران با آدرس اینترنتی www.ilireg.ir و کلیک بر روی گزینه " ثبت نام ورودی تربیت مدرس" در بخش " آزمون ها"

 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جذب مدرس کانون زبان

 

انتخاب گزینه " مشاهده و ویرایش اطلاعات"

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جذب مدرس کانون زبان

 

وارد کردن اطلاعات و اقدام برای دریافت کارت ورود به جلسه از طریق یکی از دو روش زیر

 

کارت ورود به جلسه آزمون جذب مدرس کانون زبان 1401

 

دریافت و چاپ کارت

 

نکته: ممکن است در هنگام وارد کردن اطلاعات دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کانون زبان ایران، خطایی با عنوان " اطلاعات وارد شده صحیح نمی باشد" برای کاربر نمایش داده شود. دلیل این امر می توان اشتباه وارد کردن اطلاعات باشد. همچنین، داوطلبان باید به فارسی یا انگلیسی بودن کیبور خود توجه کنند.


مشاوره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جذب مدرس کانون زبان 1401

با توجه به آنکه کارت ورود به جلسه آزمون جذب مدرس کانون زبان حاوی اطلاعات مهمی است، توصیه می شود که داوطلبان پس از دریافت حتما مندرجات آن را به دقت بررسی کرده و در صورت وجود هر گونه تناقض با اطلاعات وارد شده در زمان ثبت نام برای ویرایش و اصلاح آن اقدام نمایند.

 

 

بهتر است داوطلبان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جذب مدرس کانون زبان 1401 را در همان روزهای ابتدایی مهلت مقرر انجام دهند. چراکه ممکن است سایت در روز یا ساعات پایانی به علت ترافیک بالا دچار مشکل شده و یا نتوانند به صفحه شخصی خود وارد شوند.

 

از آنجا که آزمون کتبی به صورت حضوری برگزار می شود، توصیه می شود داوطلبان حداقل نیم ساعت قبل از ساعت امتحان در حوزه حاضر باشند. این آزمون معمولا در مراکز استان ها برگزار شده و محل امتحانی بر اساس آنچه متقاضی در زمان نام نویسی وارد کرده است، تعیین می شود.

 

مشاوران و کارشناسان سایت هیوا آماده اند تا اطلاعات مربوط به دریافت کارت آزمون جذب مدرس کانون زبان 1401 را در اختیار متقاضیان عزیز را قرار دهند. همچنین، تمامی داوطلبان می توانند جهت آگاهی از جدیدترین اخبار به کانال تلگرامی و یا اینستاگرامی هیوا مراجعه نمایند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط تاسیس آموزشگاه زبان مطالعه مقاله زیر پیشنهاد می شود.

کارشناسان سامانه مشاوره هیوا آماده اند تا اطلاعات لازم در خصوص دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جذب مدرس کانون زبان ۱۴۰۱ را در اختیار داوطلبان گذاشته و آن ها را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا راهنمایی نمایند. همچنین از طریق عضویت در کانال تلگرامی و یا اینستاگرامی هیوا می توانید آخرین اخبار مرتبط با این حوزه را دریافت نمایید.سوالات متداول


1- ✔️ کارت ورود به جلسه آزمون جذب مدرس کانون زبان 1401 چه زمانی قابل دریافت است؟

✔️ کارت ورود به جلسه آزمون جذب مدرس کانون زبان معمولا چهار روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می شود که تاریخ ان در متن مقاله ذکر شده است.2- ✔️ برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جذب مدرس کانون زبان به کجا باید مراجعه کرد؟

✔️ برای این منظور لازم است داوطلبان به سایت کانون زبان ایران به نشانی اینترنتی www.ilireg.ir مراجعه نموده و با وارد کردن اطلاعات لازم، آن را دانلود و چاپ کنند.3- ✔️ مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جذب مدرس کانون زبان چگونه است؟

✔️ داوطلبان باید پس از مراجعه به سایت کانون زبان ایران، وارد بخش آزمون ها شده و قسمت مشاهده و ویرایش اطلاعات را انتخاب نمایند. برای توضیحات بیشتر به مقاله مراجعه شود.


منبع: هیوا

اخبار مرتبط