آخرین اخبار استخدامی وزارت‌خانه‌ها و سازمان‌های دولتی

دی 1400 - جدیدترین استخدام‌ها و آخرین اخبار استخدامی وزارت‌خانه‌ها و سازمان‌های دولتی، قوه قضاییه، آموزش و پرورش، وزارت بهداشت و ... در سال 1400

استخدام ۳۴ هزار نفر در آموزش و پرورش رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی آموزش و پرورش از استخدام ۳۴ هزار نفر در وزارت آموزش و پرورش خبر داد. به گزارش، ناصر سلیمان زاده گفت: آموزش و پرورش امسال با برگزاری آزمون استخدامی ۳۴ هزار معلم جدید...
استخدام ۳۴ هزار نفر در آموزش و پرورش رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی آموزش و پرورش از استخدام ۳۴ هزار نفر در وزارت آموزش و پرورش خبر داد.
رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در آزمون استخدامی امسال، ۳۴ هزار نفر در استان‌های مختلف کشور جذب خواهند شد، جزئیات جدیدی از این آزمون را اعلام کرد. نا...
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه مسائل کشور با تربیت صحیح و مطلوب معلم امکان‌پذیر است، گفت: همه تلاشمان بر این است که تا قبل از پایان سالجاری، نام‌نویسی و آزمون برای جذب ح...
آگهی‌های استخدام از سراسر وب
تولید کننده محتوا در شرکت چاپ و نشر کتب دانشگاهی
کارشناس فروش در شرکت دانش پیشرفته آزمایشگاهی پی برد
مسئول سفارشات و انبار در شرکت دانش پیشرفته آزمایشگاهی پی برد
به گزارش خبرنگار ایلنا، اطلاق بخشنامه بازنشستگی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان چهارمحال و بختیاری در مواردی که کارمند دارای سی سال سابقه بیمه‌پردازی است،...
استخدام سازمان عقیدتی سیاسی ارتش از میان طلاب در راستای اجرای تدابیر و فرامین فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر حضور مؤثر طلاب جوان و انقلابی در نیروهای مسلح، سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران، از میان طلاب و روحانیون دارای روحیه جهادی و ان...
زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت کلیه متقاضیان آزمون استخدامی وزارت بهداشت که در آزمون دانشگاه های علوم پزشکی سال 1400 ثبت نام کرده اند موظف هستند چند روز قبل از تاریخ امتحان کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده و با تهیه نسخه چاپی کارت آزمون استخدام وزارت بهداشت آن را در روز برگزاری آزمون همراه داشته باشند .

استخدام وزارت کشور

شنبه 18 دی 1400
استخدام وزارت کشور آن دسته از داوطلبانی که واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت کشور ۱۴۰۰ می باشند، می توانند زمان ثبت نام این آزمون مراحل ثبت نام خود را از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.org انجام دهند. آزمون استخدامی وزارت کشور مانند سایر آزمون های اجرایی در دو مرحله کتبی و شفاهی (مصاحبه حضوری) برگزار می شود.
آگهی‌های استخدام از سراسر وب
نماینده بیمه در بیمه سامان نمایندگی 1166
متصدی کافه در کافه گالری کوچک
استخدام سازمان ملی استاندارد ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد، در زمان مناسبی با مراجعه به سایت ثبت نام و طی کردن مراحل و ارائه مدارک مورد نیاز ثبت نام انجام می شود. داوطلبان باید پیش از فرا رسیدن تاریخ ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد از شرایط و نحوه ثبت نام در این آزمون آگاهی داشته باشند.
اعلام نتایج مصاحبه آزمون استخدامی وزارت بهداشت آزمون استخدامی وزارت بهداشت در سال ۱۴۰۰ نیز برگزار شده و داوطلبان پس از قبولی در آزمون کتبی به مصاحبه استخدامی این آزمون دعوت می شوند. پس از شرکت در جلسه مصاحبه، نتایج مصاحبه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400 در تاریخ تیر ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قرار می گیرد.
شرایط استخدام سازمان انرژی اتمی اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی 1400 لازمه شرکت در این آزمون می باشد. تمامی شرایط لازم همزمان با آغاز ثبت نام از طریق دفترچه ثبت نام این آزمون به داوطلبان اطلاع رسانی می شود. از مهم ترین شرایط استخدام سازمان انرژی اتمی می توان به رعایت شرط سنی اشاره کرد.
اسامی قبول شدگان آزمون استخدامی وزارت بهداشت آزمون استخدامی وزارت بهداشت در سال ۱۴۰۰ نیز برگزار شده و داوطلبان پس از قبولی در آزمون کتبی به مصاحبه استخدامی این آزمون دعوت می شوند. نتایج دو مرحله آزمون نیز در قالب نتایج اولیه و نهایی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قرار می گیرد.
آگهی‌های استخدام از سراسر وب
مسئول پذیرش در شرکت پاژ الکترونیک راد
مسئول فروش در دپارتمان استور روشا
نماینده بیمه در بیمه سامان
حسابدار در سازه پردازی
هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت داوطلبان علاقه مند به ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال ۱۴۰۰ باید برای تکمیل فرآیند نام نویسی خود ، نخست هزینه تعیین شده برای ثبت نام این آزمون را به منظور خرید کارت اعتباری نام نویسی پرداخت کنند و سپس با دریافت سریال مندرج در کارت اعتباری بتوانند وارد سامانه نام نویسی این آزمون شوند .
زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۰ کلیه متقاضیان استخدامی رشته های شغلی وزارت بهداشت در سال ۱۴۰۰ به منظور اعلام علاقه مندی خود باید در بازه زمانی مشخصی که از سوی سازمان سنجش تعیین شده نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند . ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت معمولا در محدوده زمانی دی ماه انجام می شود.
ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۰ آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی وزارت بهداشت سال ۱۴۰۰ به منظور استخدام پزشکان و نیروهای متخصص مورد نیاز دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار می شود . فارغ التحصیلان رشته های پزشکی ، پیراپزشکی و برخی دیگر از رشته های علوم پایه می توانند در صورت علاقه در این آزمون نام نویسی کنند .
مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۰ سازمان سنجش هر سال دو بازه زمانی تحت عناوین مهلت ثبت نام و تمدید مهلت ثبت نام برای علاقمندان به استخدام وزارت بهداشت در نظر می گیرد . بر اساس اطلاعیه های منتشر شده داوطلبان می توانند در مهلت تعیین شده برای ثبت نام و انتخاب رشته شغلی آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400 اقدام کنند.
سایت آزمون استخدامی وزارت بهداشت sanjesh.org سازمان سنجش به عنوان مجری آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۰ وظیفه انجام تمام فرآیند های مربوط به ثبت نام و اعلام نتایج داوطلبان را بر عهده دارد . داوطلبان باید دقت داشته باشند که ثبت نام و اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400 به صورت اینترنتی از طریق سایت sanjesh.org انجام می شود .
کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت داوطلبانی که در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی رشته های دانشگاه های علوم پزشکی وزارت بهداشت سال 1400 و یا آزمون استخدامی  دانشگاه های علوم پزشکی نام نویسی کرده اند باید چند روز پیش از آزمون کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده و در روز امتحان آن را همراه داشته باشند .
اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت داوطلبانی که در آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی ویژه وزارت بهداشت و ای آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی شرکت کرده اند، می توانند نتایج هر مرحله از پذیرش اعم از آزمون کتبی ، دعوت به مصاحبه و پذیرش نهایی خود را مدتی پس از شرکت در آزمون مشاهده کنند.
زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت داوطلبانی که علاقه مند به فعالیت در رشته های مرتبط با وزارت بهداشت بوده و متقاضی نام نویسی در آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400 هستند باید در زمان تعیین شده از سوی سازمان سنجش نسبت به نام نویسی خود اقدام کنند . ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت معمولا در محدوده دی ماه انجام می شود .
ثبت نام آزمون استخدامی سازمان علمی و تحقیقاتی آزمون استخدامی سازمان علمی و تحقیقاتی ۱۴۰۰ وابسته به نهاد جمهوری است و بسته به نیاز این سازمان، در بازه های زمانی مختلف برگزار می شود. داوطلبان واجد شرایط می توانند به منظور شرکت در آزمون استخدامی پژوهش های علمی، مراحل ثبت نام خود را در سایت سازمان سنجش انجام داده و در موعد مقرر در محل برگزاری آزمون حضور یابند.
مدارک لازم برای مصاحبه آزمون استخدامی وزارت بهداشت داوطلبانی که پس از شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال 1400 موفق به کسب نمره قبولی در آزمون کتبی وزارت بهداشت شدند، می بایست مدارک لازم برای مصاحبه آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۰ را آماده کرده و این مدارک را به وزارت بهداشت، آموزش و درمان پزشکی کشور و یا دانشگاه های علوم پزشکی ارائه کنند.
آزمون استخدامی سازمان انتقال خون ایران آزمون استخدامی سازمان انتقال خون ایران سال ۱۴۰۰ به منظور استخدام نیروهای متخصص مورد نیاز این سازمان زیر نظر سازمان اداری استخدامی کشور برگزار می شود. علاقه مندان واجد شرایط می توانند با ثبت نام در این آزمون و طی کردن مراحل گزینش و مصاحبه به عنوان پذیرفته شده نهایی در این سازمان استخدام شوند.
آزمون استخدامی سازمان بهزیستی کشور شروع ثبت نام آزمون استخدامی سازمان بهزیستی ۱۴۰۰ همزمان با ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور می باشد. داوطلبان واجد شرایط قید شده در دفترچه این آزمون می توانند برای ثبت نام در زمان مشخص شده اقدام کرده و در صورت پذیرش در مرحله اول، برای مصاحبه استخدامی بهزیستی اقدام نمایند.
آزمون استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست سازمان حفاظت از محیط زیست هرساله آزمونی را برای جذب نیروهای ماهر و توانمند و تکمیل کادر و نیروهای خود برگزار می‌ کند. ثبت نام و شرکت در این آزمون دارای چند مرحله بوده و با رعایت شرایط  آزمون حفاظت محیط زیست ۱۴۰۰ که همان شرایط آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می باشد، برگزار می گردد.
آزمون استخدامی سازمان پزشکی قانونی کشور آزمون استخدامی سازمان پزشکی قانونی کشور یکی از آزمون‌ های مهم است که همزمان با دیگر آزمون‌ های استخدامی دستگاه‌ های اجرایی ۱۴۰۰ برگزار می‌ شود. همه‌ داوطلبان باید از زمان، شرایط و نحوه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان پزشکی قانونی کشور آگاهی داشته باشند تا بتوانند در موعد مقرر ثبت نام خود را انجام دهند.
آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی کشور آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی کشور ۱۴۰۰ همزمان با آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی برگزار می شود. آن دسته از داوطلبانی که قصد ثبت نام آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی کشور را دارند، می بایست واجد شرایط سنی بوده و در نتایج اولیه موفق به کسب حد نصاب نمره شوند.
آزمون استخدامی سازمان هواشناسی کشور آزمون استخدامی سازمان هواشناسی کشور ۱۴۰۰ همزمان با آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی برگزار می شود. آن دسته از داوطلبانی که قصد ثبت نام آزمون استخدامی سازمان هواشناسی کشور را دارند، می بایست واجد شرایط بوده و در نتایج اولیه موفق به کسب حد نصاب نمره شوند.
زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت علوم دانشگاه ها، موسسات و دیگر نهادهایی که زیر نظر وزارت علوم هستند از طریق برگزاری آزمون استخدامی وزارت علوم 1400 اقدام به جذب نیرو نموده اند. متقاضیانی که در این آزمون شرکت کرده اند باید در تاریخ اعلام شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور که روز سه شنبه 19 مرداد ماه است، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.
کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت علوم آزمون استخدامی وزارت علوم ۱۴۰۰ زیر نظر سازمان سنجش آموزش کشور به منظور جذب نیروی متخصص و کارآمد جهت اشتغال در دانشگاه ها و موسسات زیر نظر وزارت علوم برگزار می شود. کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت علوم در تاریخ 19 مرداد ماه منتشر شده است .