آخرین اخبار استخدامی بانک‌ها و موسسات مالی

دی 1400 - جدیدترین استخدام‌ها و آخرین اخبار استخدامی بانک‌های خصوصی و دولتی، موسسه‌های مالی و شرکت‌های تابعه در سال 1400

دفترچه آزمون استخدامی بانک ملت دفترچه آزمون استخدامی بانک ملت حاوی اطلاعات مهمی از جمله شرایط ثبت نام در این آزمون، مراحل پذیرش، زمانبندی ثبت نام تا شرکت و برگزاری آزمون و ... می باشد. لازم است که کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام در آزمون استخدامی بانک ملت، اقدام به دانلود دفترچه آزمون استخدامی بانک ملت 1400 نمایند.
کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک سینا کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک سینا ۱۴۰۰ یکی از مهم ترین مدارکی است که داوطلبان برای ورود به حوزه امتحانی این آزمون نیاز دارند. طبق اطلاعیه منتشر شده در خصوص آزمون استخدامی سال جاری این بانک، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک سینا 1400 از تاریخ 8 آذر منتشر شده است.
شرایط استخدام بانک ملت آزمون استخدامی بانک ملت برای جذب تعداد محدود نیروی مورد نیاز در سال ۱۴۰۰ برگزار می شود. داوطلبان به منظور ثبت نام در این آزمون استخدامی، می بایست که حتما شرایط استخدام بانک ملت 1400 را دارا باشند. این شرایط شامل شرایط عمومی، شرایط اختصاصی و شرایط سنی می باشند.
شرایط آزمون استخدامی بانک سینا بانک سینا به منظور جذب نیروهای متخصص اقدام به برگزاری آزمون استخدامی در میان واجدین شرایط آزمون استخدامی بانک سینا ۱۴۰۰ می کند. از جمله شرایط عمومی و اختصاصی لازم، رعایت شرط سنی، مدرک تحصیلی و معدل متقاضیان است که معمولا در اطلاعیه ثبت نام بانک توضیح داده می شود.
آگهی‌های استخدام از سراسر وب
تولید کننده محتوا در شرکت چاپ و نشر کتب دانشگاهی
کارشناس فروش در شرکت دانش پیشرفته آزمایشگاهی پی برد
مسئول سفارشات و انبار در شرکت دانش پیشرفته آزمایشگاهی پی برد
مصاحبه آزمون استخدامی بانک سینا داوطلبانی که قصد استخدام در بانک سینا را دارند، می بایست بعد از برگزاری آزمون کتبی و در صورت قبولی در این آزمون، در آزمون شفاهی یا همان مصاحبه استخدامی بانک سینا شرکت کنند. مصاحبه استخدامی بانک سینا سال ۱۴۰۰، احتمال در دی ماه سال جاری برگزار می شود.
کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک صادرات کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک صادرات 1400 چند روز قبل از برگزاری این آزمون منتشر می شود که داوطلبان باید با دریافت این کارت از آدرس حوزه امتحانی خود مطلع شده و نسخه چاپی آن را در روز امتحان همراه داشته باشند. کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک صادرات ۱۴۰۰ از تاریخ 19 مهر منتشر شد.
زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک صادرات زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک صادرات 1400 همزمان با آغاز مهلت نام نویسی این آزمون به متقاضیان شرکت در فراخوان جذب سال جاری اطلاع رسانی می شود. طبق اطلاعیه منتشر شده در خصوص استخدام بانک صادرات سال جاری، آزمون استخدامی بانک صادرات سال ۱۴۰۰ در تاریخ 23 مهر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
منابع آزمون استخدامی بانک ملت آزمون استخدامی بانک ملت در سال ۱۴۰۰ به منظور استخدام نیروی انسانی مورد نیاز بانک ملت در سراسر ایران برگزار می شود. آزمون استخدامی بانک ملت 1400 دارای مواد امتحانی خاصی بوده و برای هر یک از این مواد آزمونی، منابعی برای مطالعه پیشنهاد می شود. مواد امتحانی این آزمون در دفترچه آزمون بانک ملت درج شده و در سایت bankmellat.ir منتشر می شود.
آگهی‌های استخدام از سراسر وب
نماینده بیمه در بیمه سامان نمایندگی 1166
متصدی کافه در کافه گالری کوچک
نتایج آزمون استخدامی بانک سینا آزمون استخدامی بانک سینا در سال ۱۴۰۰ برگزار شده و داوطلبانی که در این آزمون شرکت نموده اند، در دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه استخدامی گزینش می شوند. نتایج دو مرحله آزمون در قالب نتایج اولیه و نهایی آزمون استخدامی بانک سینا 1400 در سایت بانک سینا به نشانی sinabank.ir منتشر شد.
اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک صادرات نتایج آزمون استخدامی بانک صادرات سال 1400 مدتی پس از برگزاری این آزمون و بررسی عملکرد داوطلبان از سوی مجری این آزمون اعلام می شود. طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی مرکز جذب این بانک، زمان اعلام شدن جواب اولیه آزمون استخدامی بانک صادرات سال ۱۴۰۰ اول آذر ماه اعلام می شود.
شرایط استخدام بانک برای خانم ها استخدام در بانک های مختلف سراسر کشور شرایط عمومی و اختصاصی داشته که در بیشتر شرایط تفاوتی میان خانم ها و آقایان وجود ندارد. بانوان متقاضی استخدام در بانک ها برای اطلاع از شرایط دقیق استخدام هر بانک باید به دفترچه راهنمای آزمون استخدامی آن بانک مراجعه کرده و شرایط مندرج در دفترچه را مطالعه نمایند.
رشته های آزمون استخدامی بانک صادرات برای استخدام در بانک صادرات ۱۴۰۰ رشته های خاصی مورد پذیرش قرار می گیرند که از جمله آن ها رشته های مرتبط به امور بانکداری مانند حسابداری، کامپیوتر، آمار و ... می باشد. همچنین پیش از آغاز ثبت نام، لیستی از رشته های شغلی بانک صادرات منتشر می شود که از جمله آن ها استخدام در شغل های بانکداری، نگهبانی و کارمند فنی مهندسی است.
آگهی‌های استخدام از سراسر وب
مسئول پذیرش در شرکت پاژ الکترونیک راد
مسئول فروش در دپارتمان استور روشا
نماینده بیمه در بیمه سامان
حسابدار در سازه پردازی
دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بانک صادرات دفترچه آزمون استخدامی بانک صادرات 1400 مانند دوره های قبلی چند روز قبل از آغاز مهلت ثبت نام این آزمون منتشر می شود. داوطلبان متقاضی استخدام بانک صادرات باید با دانلود این دفترچه و مطالعه آن از داشتن شرایط لازم و رشته های شغلی ارائه شده مطلع شوند. دفترچه آزمون استخدامی بانک صادرات ۱۴۰۰ منتشر شده است.
سایت استخدام بانک سینا sinabank.ir سایت استخدام بانک سینا به منظور ارائه بهتر خدمات مالی و تامین نیروی کار طراحی شده است. بانک سینا هر ساله اقدام به برگزاری آزمون استخدامی از طریق سایت مذکور به نشانی sinabank.ir می کند و داوطلبان می توانند نسبت به ثبت نام در این سامانه در موعد مقرر اقدام کنند.
زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک گردشگری بانک گردشگری همانند بعضی از بانک ها آزمون کتبی برای استخدام برگزار نمی کند و متقاضیان استخدام بانک گردشگری سال ۱۴۰۰ پس از تکمیل فرم ثبت نام باید اقدام به بارگذاری اطلاعات نمایند. افراد متقاضی باید منتظر بمانند تا در صورت تایید مدارک با آنها برای شرکت در آزمون شفاهی بانک گردشگری تماس گرفته شود.
استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران یکی از روش های استخدام در بانک، شرکت در آزمون حضوری است. استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز با برگزاری آزمون حضوری انجام می شود. داوطلبانی علاقه مند به استخدام در این بانک، باید در زمان ثبت نام استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران ۱۴۰۰ به سایت ثبت نامی این آزمون مراجعه و ثبت نام نمایند.
استخدام بانک کارآفرین بانک کارآفرین در صورت کمبود پرسنل با انتشار فراخوانی جهت تکمیل کادر انسانی خود اقدام به استخدام واجدین شرایط می نماید. علاقمندان به استخدام بانک کار آفرین در موعد ثبت نام این بانک با مراجعه به سایت بانک کارآفرین می توانند فرم استخدام بانک کار آفرین ۱۴۰۰ را تکمیل نمایند.
زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک سینا بانک سینا، موسسه مالی و اعتباری در اطلاعیه ای مبنی بر برگزاری آزمون استخدامی بانک سینا 1400 از متقاضیان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد دعوت به همکاری کرده است. طبق اطلاعیه منتشر شده آزمون استخدامی بانک سینا سال 1400 در تاریخ 12 آذر برگزار می شود.
اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک ایران زمین داوطلبانی که در فراخوان استخدام بانک ایران زمین سال 1400 ثبت نام کرده و در نخستین مرحله گزینش این فراخوان یعنی امتحان کتبی شرکت کرده اند، برای اطلاع از پذیرش اولیه خود باید در انتظار اعلام شدن نتایج این آزمون باشند. جواب آزمون استخدامی بانک ایران زمین معمولا مدتی پس از برگزاری آزمون اعلام می شود.
زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک ایران زمین متقاضیان و شرکت کنندگان در آزمون استخدامی بانک ایران زمین سال 1400 باید در تاریخ اعلام شده با آمادگی لازم در جلسه آزمون حاضر شوند. طبق اطلاعیه منتشر شده در خصوص استخدام متقاضیان سال گذشته، آزمون استخدامی بانک ایران زمین در بهمن ماه برگزار شد.
کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک ایران زمین متقاضیان و شرکت کنندگان آزمون استخدامی بانک ایران زمین سال 1400 باید نسخه چاپی کارت ورود به جلسه خود را تهیه کرده و در روز امتحان همراه داشته باشند. کارت ورود به جلسه آزمون استخدام بانک ایران زمین معمولا چند روز قبل از تاریخ برگزاری این آزمون منتشر می شود.
زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران بانک رفاه همانند سایر دستگاه ها و ارگان های رسمی جهت تامین کمبود نیروی انسانی خود اقدام به برگزاری آزمونی هماهنگ می کند و داوطلبانی که موفق به ثبت نام شده اند می توانند با در دست داشتن کارت ورود به جلسه در زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران ۱۴۰۰ در جلسه آزمون حضور یابند .
استخدام بانک پارسیان استخدام بانک پارسیان از طریق آزمون های کتبی و مصاحبه های حضوری و معاینات پزشکی انجام می شود. افرادی که قصد ثبت نام در فراخوان استخدام بانک پارسیان 1400 را دارند، باید قبل از ثبت نام، شرایط ثبت نام استخدام بانک پارسیان را بررسی کنند. ثبت نام آزمون استخدامی بانک پارسیان 1400 آغاز شده و تا 30 آذر ادامه دارد.

استخدام بانک مسکن

شنبه 18 دی 1400
استخدام بانک مسکن استخدام بانک مسکن از طریق برگزاری دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه های تخصصی و حضوری انجام می شود. افرادی که قصد ثبت نام در آزمون استخدامی بانک مسکن را دارند باید قبل از ثبت نام، شرایط ثبت نامی این آزمون را از طریق دفترچه ثبت نامی آزمون بانک مسکن مطالعه کنند.
استخدام بانک اقتصاد نوین افرادی که علاقه مند به استخدام در بانک اقتصاد نوین ۱۴۰۰ هستند، می توانند در زمان ثبت نام استخدام بانک اقتصاد نوین به سایت ثبت نامی این بانک مراجعه کرده و با تکمیل فرم ثبت نام در استخدام این بانک ثبت نام نمایند. بعد از انجام بررسی های لازم، از طریق تماس تلفنی نتیجه بررسی مدارک به اطلاع افراد خواهد رسید.
استخدام بانک کشاورزی بانک کشاورزی در سال های اخیر برای جذب نیروی مورد نیاز خود، آزمون های استخدامی را برگزار نموده است. ممکن است این آزمون در سال ۱۴۰۰ نیز برگزار گردد. بنابراین، افرادی که علاقه مند به استخدام بانک کشاورزی هستند، می بایست در زمان ثبت نام آزمون استخدامی به سایت بانک کشاورزی مراجعه کنند و ثبت نام خود را انجام دهند.

استخدام بانک سپه

شنبه 18 دی 1400
استخدام بانک سپه بانک سپه به منظور تامین نیروی انسانی خود، از طریق برگزاری آزمون استخدام بانک سپه اقدام به استخدام افراد واجد شرایط استخدام این بانک می نماید. افرادی که قصد ثبت نام در آزمون استخدامی بانک سپه 1400 را دارند، می بایست در زمان ثبت نام این آزمون به سایت سنجش مراجعه کرده و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند.
استخدام بانک ملی ایران افراد واجد شرایطی که علاقه مند به شرکت در آزمون استخدامی بانک ملی ایران هستند، باید زمان ثبت نام استخدام بانک ملی 1400 به سایت ثبت نامی این آزمون مراجعه کرده و پس از مطالعه شرایط پذیرش بانک ملی مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند.
استخدام بانک قرض الحسنه رسالت افرادی که علاقه مند به استخدام بانک قرض ‌الحسنه رسالت ۱۴۰۰ می باشند، می توانند برای ثبت نام در این فراخوان، به سایت ثبت نامی این بانک مراجعه و مراحل ثبت نام خود را انجام دهند. لازم به ذکر است که تنها افراد واجد شرایط ثبت نام استخدام بانک قرض الحسنه رسالت، می توانند در این فراخوان ثبت نام کنند.
زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک پارسیان زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک پارسیان هر ساله ممکن است با توجه به اعلام نیاز واحدهای اجرایی این بانک، با سال قبل متفاوت باشد و آزمون در تاریخ های مختلفی برگزار شود. طبق اطلاعیه منتشر شده آزمون استخدامی بانک پارسیان سال 1400 در تاریخ 17 دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد.